O nas


FAMILIA jest polska firmą, znajdującą się w Bieczu, istniejąca na rynku już od 1991 r. Kompleksowa realizacja każdego z zamówień, najniższe ceny oraz indywidualne podejście do klientów, sprawiają, że jesteśmy najbardziej znaną i najczęściej wybieraną hurtownią budowlaną w naszej okolicy. Jako firma posiadamy 4 placówki, które pomogą państwu w budowie, wykończeniu oraz zabudowie terenu wokół domu.

Nasz plan na przyszłość to pozycja lidera na liście pierwszego wyboru dla wszystkich planujących budowę lub remont. Opierając się na naszym doświadczeniu i współpracy z liderem na polskim rynku Firmą Bruk-Bet zapewniamy szeroki asortyment kostki brukowej, granitowej oraz galanterii betonowej do kompleksowej budowy ogrodów, podjazdów, ścieżek, tarasów, a także ogrodzeń. W celu zobaczenia dostępnej oferty zapraszamy do naszego autoryzowanego punktu sprzedaży – Bruk-Bet Design znajdującego się w Bieczu – ul. Przedmieście dolne 186.

Nasze centrum ogrodnicze PSB Mrówka pozwoli państwu na zaopatrzenie się w materiały przeznaczone do wykończenia wnętrz, łazienek oraz do zaopatrzenia się w produkty o przeznaczeniu ogrodowym. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanym przez market szeroki wachlarzem towarów, pod adresem Binarowska 5, Biecz 38-340

Nasz skład budowlany, zaopatrzy również Państwa w materiały budowlane pozwalające na wykonanie inwestycji od początku do końca. Nie twierdzimy, że wszystko zawsze jest i będzie idealne, jednak stawiamy na ciągły rozwój i dążymy do tego, aby naszej firmie tak właśnie było. Szeroka oferta materiałów budowlanych dostępna jest w naszym składzie znajdującym się w Strzeszynie (486), Biecz 38 -340.

Znajdujący się w Gorlicach 38-300 na ul. Tadeusza Kościuszki 30 sklep budowlany oferuje wybór najlepszych materiałów budowlanych, sklep wyposażony jest w mieszalnik tynków firmy KNAUF. W punkcie znajduje się również w sklep z odzieżą BHP, w której znajdą państwo duży wybór odzieży, obuwia oraz akcesoriów najlepszych producentów

Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy! Chętnie odpowiemy na wszystkie Pańskie pytania!

Skład budowlany Familia – Strzeszyn 486, Biecz 38-340